Warszawiacy pytają. Ryszard Petru odpowiada.

ryszard_petru_nowoczesna_nd21753Lider Nowoczesnej rozpoczyna spotkania z mieszkańcami Warszawy. Pierwsza otwarta dyskusja z Ryszardem Petru w roli głównej odbędzie się 20 grudnia na Pradze Południe. Organizatorzy zapraszają sympatyków Nowoczesnej i politycznych oponentów. Liczą na trudne pytania oraz żywą dyskusję o Polsce i o Warszawie.

Inicjatorami debaty są prascy działacze Nowoczesnej. Lokalne koło partii niebawem będzie obchodzić pierwszą rocznicę swojego istnienia. – Za nami pracowite miesiące, spędzone głównie na rozmowach z mieszkańcami Pragi Południe o wyzwaniach i problemach w naszym najbliższym otoczeniu. Tym razem chcemy podyskutować z Ryszardem Petru o polityce krajowej oraz sytuacji w Warszawie – mówi Katarzyna Potapowicz, przewodnicząca praskiego koła Nowoczesnej.

Na podstawie setek przeprowadzonych na Pradze Południe rozmów, lokalni działacze stworzyli mapę potrzeb dzielnicy. W oparciu o uwagi zgłaszane bezpośrednio przez mieszkańców powstaje dzielnicowy program Nowoczesnej, z którym partia za dwa lata pójdzie do wyborów samorządowych. – Czasu, wbrew pozorom, nie zostało wiele, a pracy jest bardzo dużo. Dlatego mamy nadzieję, że uczestnicy spotkania z liderem Nowoczesnej zechcą do nas dołączyć i wesprzeć nasze codzienne działania – dodaje szefowa koła. Dziś Nowoczesna na Pradze Południe liczy kilkadziesiąt osób i wciąż poszukuje samorządowych talentów.

Mieszkańcy Pragi Południe spotkają się z liderem Nowoczesnej 20 grudnia o godzinie 17:00 w Dzielnicowym Biurze Finansów Oświaty przy ul. Grochowskiej 262. Debaty z Ryszardem Petru w pozostałych dzielnicach Warszawy planowane są na początek przyszłego roku.

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content