Wawer gościł Pierwszą Parę

O wizycie pary prezydenckiej – Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy w szkole przy ul. Króla Maciusia piszemy w czwartkowym, papierowym wydaniu „Mieszkańca”. A na naszym portalu zapraszamy na krótki fotoreportaż z tego wydarzenia.

 pp_1a

Prezydent wraz z małżonką odwiedził TPD „Marysin” w związku ze Świąteczną Zbiórką Żywności organizowaną przez Banki Żywności. Pierwszą Parę witali m.in. Katarzyna Zdzieborska, która kieruje TPD Wawer oraz Jerzy Debert, zaangażowany społecznik i samorządowiec.

 pp_2

 Marek Borowski z Olsztyna, prezes Federacji Polskich Banków Żywności, opowiedział o idei zbiórek produktów spożywczych, działalności Banków Żywności i tegorocznej zbiórce.

 pp_3

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą oraz ministrem Wojciechem Kolarskim i wolontariuszami przygotowywali świąteczne paczki dla potrzebujących. 

pp_4 Na koniec wszyscy skosztowali urodzinowego tortu TPD Wawer.

pp_5

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content