Wiele uśmiechu i… normalności!

Kończymy dzisiaj rok, który dla nas wszystkich był wyjątkowym wyzwaniem. Nie brakowało trudnych chwil, momentów, kiedy z niepokojem patrzyliśmy na każdy kolejny dzień. Nie było lekko, jednak dzisiaj z dumą możemy powiedzieć: Mamy to! Bo jak nie my to kto?! 

Jesteśmy zdrowi, nasza gazeta pomimo piętrzących się problemów nawet na chwilę nie zniknęła z rynku. Trudny, wiosenny czas pierwszej fali epidemii pokazał nam, że jesteśmy potrzebni. Wiele telefonów, maili do naszej redakcji,  nawet z odległych zakątków świata udowodniło, że warto czasem brać byka za rogi i ruszać do pozornie przegranej walki.

Jesteśmy z Wami od 30 lat!!! Dziękujemy, że nas wspieracie, powierzacie swoje radości i troski. Obiecujemy, że zrobimy jeszcze więcej, by pokazać światu, że “Mieszkaniec” jest dla Mieszkańców.

A w nadchodzącym Nowym Roku 2021 życzymy Wam spokoju, mnóstwo radości (pamiętajcie, że można ją znaleźć na co dzień, w drobnych rzeczach, bo właśnie z tych małych uśmiechów składa się prawdziwe szczęście ) i… oczywiście powrotu do normalności!

Redaktor Naczelna

Barbara Nowosielska-Piszczyk

z zespołem