Więził swą partnerkę, teraz czeka go więzienie!

Foto: KRP VI

Funkcjonariuszom policji z Pragi Północ udało się uwolnić kobietę, więzioną przez swojego partnera. Jak się okazało, 42-letni mężczyzna był już poszukiwany przez policję. Teraz odpowie jeszcze za czyny, których dopuścił się wobec swojej 31-letniej partnerki.

Przetrzymywana wbrew swojej woli

Zawiadomienie o zaginięciu młodej kobiety złożyła w ubiegłą środę jej matka, przekonana, że stoi za tym jej były partner. Gdy policjanci zjawili się w mieszkaniu, w którym ukrywać miał się 42-letni mężczyzna, zastali w nim również zaginioną kobietę. Zgodnie z jej zeznaniem, były partner przetrzymywał ją w domu wbrew jej woli, grożąc śmiercią.

Mężczyzna już był poszukiwany nakazem wydanym przez sąd, ponieważ ma do odbycia karę 10 lat pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 229§3 kk. Teraz otrzymał kolejne zarzuty. Tym razem za przestępstwa, których dopuścił się wobec swojej partnerki, czyli stosowanie gróźb karalnych, zmuszanie do określonego zachowania oraz naruszenie nietykalności cielesnej. Grozi mu za to 3 lata odsiadki.

Źródło: KRP VI 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content