Wigilia “Mieszkańca”. Wesołych Świąt Warszawo!

18 grudnia po raz 29. nasza wielka mieszkańcowa rodzina spotkała się przy opłatku, by razem świętować nadchodzące Boże Narodzenie. Na ten dzień wszyscy czekamy przez cały rok. To chwila, kiedy analizujemy minione miesiące, wspominamy gorsze i lepsze dni, a przede wszystkim cieszymy się tym, że możemy być razem. 

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się z nami radością z tego szczególnego, magicznego czasu. Zarówno tym, którzy byli w restauracji Figaro, jak i osobom, które być nie mogły.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszej wspaniałej redakcyjnej koleżanki Elżbiety Golińskiej, która w rodzinie Mieszkańca jest “od zawsze”. “Od zawsze” też jest wzorem zarówno dziennikarza, jak i człowieka dla nas wszystkich. Niestety, z przyczyn zdrowotnych Elżbiety wczoraj z nami nie było. Aby pomóc jej jak najszybciej w powrocie do pełnej sprawności, w czasie wigilijnego spotkania zorganizowaliśmy zbiórkę, na której nasi wspaniali goście wpłacili 1366 zł. Serdecznie dziękujemy i z pełnym przekonaniem podkreślamy: w rodzinie jest moc!

Wszyscy, którzy mogą i zechcą, mogą wesprzeć walkę Elżbiety o zdrowie wpłacając pieniądze na tupomagam.pl

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content