Wypadek wojskowej ciężarówki, w której jechało 26 żołnierzy. 10 osób w szpitalach

Dzisiaj (5 kwietnia) w Czarnowie (pow. ostrołęcki), kierowca Citroena Berlingo, wyjeżdżając z podporządkowanej drogi, wymusił pierwszeństwo na pojazdach wojskowych, które jechały w kierunku Ostrowi Mazowieckiej i doprowadził do zderzenia z wojskowym jelczem. 

Jak ustalił portal moja-ostroleka.pl, pojazdami wojskowymi poruszali się terytorialsi oraz zawodowi żołnierze i podchorążowie z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. W jelczu, który uległ wypadkowi, znajdowało się łącznie 26 osób. Poszkodowani żołnierze trafili do szpitali w Ostrołęce, Wyszkowie, Warszawie i Ostrowi Mazowieckiej.

Rzeczniczka prasowa 5 Mazowieckiej Brygady OT, Aneta Szczepaniak, powiedziała portalowi, że żołnierze jechali z Ciechanowa do Komorowa, gdzie mieli rozładowywać towar, który przyleciał z Chin do zabezpieczenia szpitali w walce z koronawirusem.

O wypadku poinformowało też dowództwo WOT na Twitterze:

Foto główne ilustracyjne: WOT

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content