Wypróbuj aparat słuchowy

Przetestuj kilka aparatów słuchowych w jednym urządzeniu. To przełomowe rozwiązanie, które jest skierowane do osób z niedosłuchem i problemami ze zrozumieniem mowy.

Wchodząc do sklepu najczęściej nie zadowalamy się jednym produktem z danej kategorii, ale oczekujemy możliwości wyboru. Dokonując świadomego zakupu chcemy wypróbować różne modele, przetestować ich działanie, sprawdzić ich funkcjonalność. Nie inaczej jest z aparatami słuchowymi. Dobre słyszenie oraz rozumienie mowy stanowią jedną z podstawowych potrzeb człowieka, dlatego też rynek aparatów słuchowych tak szybko rozwija się, a firmy prześcigają się w produkcji coraz nowocześniejszych urządzeń.

Jak jednak, nie będąc specjalistą, poradzić sobie w gąszczu technologicznych innowacji?

Firma Bernafon z przełomowym i nowoczesnym systemem Beflex wychodzi konsumentowi naprzeciw. Jest to technologia dzięki której, to użytkownik dokonuje wyboru najlepszego rozwiązania, a przy tym wcale nie musi być specjalistą w dziedzinie aparatów słuchowych. Beflex jest to przełomowe urządzenie pozwalające wypróbować w sytuacjach codziennych kilka aparatów słuchowych w jednym urządzeniu. Używając jednego produktu osoba testująca ma szansę porównać kilka modeli w różnych poziomach cenowych i wybrać ten, który w jej ocenie będzie najlepiej spełniał swoją funkcję.

Jak to wygląda w praktyce? Pacjent przychodzi do gabinetu, w którym protetyk przeprowadza wywiad oraz dokładne badanie słuchu w celu rozpoznania ubytku. Daje to możliwość wyjścia naprzeciw potrzebom pacjenta i umożliwia zaproponowanie najefektywniejszych rozwiązań. Protetyk słuchu, dzięki swojej wiedzy, spośród dziesiątek możliwości przedstawia te, które dla danego pacjenta będą najlepsze. W tej sytuacji bezcenna jest możliwość przetestowania każdego z nich. Taką szansę daje właśnie stworzony przez firmę Bernafon system Beflex.

Dlaczego takie rozwiązanie jest dużo wygodniejsze niż testowanie kilku różnych aparatów słuchowych? Główną zaletą jest możliwość sprawdzenia kilku urządzeń w tej samej sytuacji. Użytkownik może za pomocą przycisku umiejscowionego na aparacie słuchowym zmienić program i w ciągu kilku sekund ocenić działanie kolejnego aparatu. Urządzenie Beflex daje możliwość przełączania się pomiędzy aż trzema różnymi produktami. Dzięki temu łatwo i bezpośrednio można usłyszeć różnice w produktach należących do różnych kategorii cenowych.

Kolejną zaletą, wynikającą bezpośrednio z tej opisanej powyżej, jest oszczędność czasu. Pacjent nie musi kilkakrotnie pojawiać się w gabinecie protetycznym w celu ustawienia każdego z aparatów osobno. Protetyk w trakcie jednej wizyty programuje urządzenie Beflex, które na czas testowania spełnia funkcję trzech produktów. Pacjent w domowych warunkach porównuje, które z urządzeń daje mu poczucie lepszego komfortu słyszenia i rozumienia mowy, a już podczas kolejnej wizyty ma szansę wybrać dla siebie aparat słuchowy spełniający jego oczekiwania.

Ponadto urządzenie Beflex występuje w trzech różnej wielkości i mocy modelach. Daje to możliwość wypróbowania nie tylko technologicznej strony aparatu słuchowego, ale jego wygody, wyglądu, czy też jakości wykonania. Narząd słuchu każdego człowieka zbudowany jest nieco inaczej, w związku z tym, to co będzie wygodne dla jednej osoby wcale nie musi być zadowalające dla drugiej. Nawet najlepszy technologicznie aparat, zapewniający zarówno dobre słyszenie, jak i rozumienie mowy nie będzie spełniał swojej funkcji, jeśli nie będzie się dało go wygodnie nosić.

Wszystkie powyżej opisane cechy systemu Beflex spowodowały, że to rozwiązanie na stałe zagościło w gabinetach Strefy Słuchu. W naszej codziennej pracy najważniejsza jest satysfakcja pacjenta i dlatego z chęcią korzystamy z nowoczesnych narzędzi, które zapewniają możliwość dokonania świadomego wyboru aparatu słuchowego.

Tomasz Staszewski
dyplomowany audioprotetyk Strefy Słuchu


Gabinet – Bródno (siedziba firmy)
ul. Poborzańska 37 lok. 5U
03-368 Warszawa
(róg Rembielińskiej i Poborzańskiej obok galerii Renova)
tel. 22  831  10 31
tel. kom. 602 668 037
Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 09:00 do 18:00
w soboty od 09:00 do 13:00


Gabinet – Praga-Północ
al. Solidarności 53
03-402 Warszawa
(wejście od ulicy Jagiellońskiej)
tel. 22  404  64 64
tel. kom. 505 383 187
Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 09:00 do 18:00
w soboty od 09:00 do 13:00

www.strefasluchu.pl

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content