Z Wisły wyłowiono ciało kobiety!

Dziś, 26 stycznia, wczesnym rankiem policjanci wyłowili z Wisły ciało kobiety. Policja ustala tożsamość zmarłej oraz okoliczności jej śmierci.

Do zdarzenia doszło na Bulwarach Wiślanych na wysokości ul. Ludnej, niedaleko Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Wczesnym rankiem przypadkowy przechodzień zauważył leżące na brzegu ubrania. Zaniepokojony zadzwonił na policję. Do akcji włączyli się policjanci z patrolu rzecznego, którzy wkrótce wyłowili z rzeki ciało kobiety w wieku około 60 lat.

Po godzinie 6:00 do komisariatu rzecznego policji w Warszawie wpłynęła wiadomość o zwłokach w wodzie w Wiśle, właśnie niedaleko WTW. Patrol motorowodny udał się na miejscu i potwierdził to zdarzenie. Na brzegu leżały rzeczy kobiety, która już nie żyła, była w wodzie – relacjonuje Kinga Czerwińska z komisariatu rzecznego.

Na miejsce wezwano śledczych z prokuratury. Na chwilę obecną tożsamość zmarłej pozostaje nieznana. Podobnie jak przyczyna śmierci kobiety. Niewykluczony jest udział osób trzecich.

/jn/

Źródło: RDC 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content