Za nami XVII Bieg Wedla

Pochmurne niebo, wiatr i przelotna mżawka nie przeszkadzały uczestnikom tegorocznego XVII Biegu Wedla. Dopingujący ich kibice w Parku Skaryszewskim pomagali oklaskami, dzięki czemu z przyjemnością zmarznięci, ale uśmiechnięci biegacze przemierzali kolejne dystanse.  

– Serce Wedla od lat 30. XX wieku bije na warszawskiej Pradze. Czujemy się silnie związani z tą okolicą, dlatego z przyjemnością po raz kolejny zostaliśmy partnerem tytularnym lokalnego wydarzenia, promującego aktywność fizyczną. Rozwój Biegu Wedla i zwiększenie jego popularności to dowód na to, jakie efekty przynoszą wieloletnie relacje biznesu z organizacjami pozarządowymi. Fantastyczna atmosfera, która panuje na trasie, przyciąga wielu biegaczy, również pracowników Wedla – mówi Aleksandra Kusz vel Sobczuk, kierownik Komunikacji Korporacyjnej firmy Wedel.

Sześć dystansów czekało na uczestników niedzielnego biegu, w którym łącznie wystartowało 969 uczestników. Dla najlepszych na Trasie A (1,86km) pamiątkowe puchary ufundowane przez naszą Redakcję wręczała Anna Morawska, wydawca gazety „Mieszkaniec”.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do odszukania się na naszych zdjęciach.

Biegi osób dorosłych

Biegi dzieci

/Zespół Mieszkańca/

  

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content