Zaadoptuj Mrunię, Pusię lub Sabę

Zaadoptuj Mrunię, Pusię lub Sabę

Wspólnie z redakcją czasopisma “Cztery łapy” szukamy odpowiedzialnych opiekunów dla psiaków z przytuliska pod Warszawą. To bezdomniaki, które zostały porzucone lub uratowane z trudnych warunków życiowych. Każdy z nich najbardziej na świecie marzy, aby dołączyć do opiekuna, który obdarzy go miłością do końca życia.

Postanowienie o adopcji psa powinno być wspólną, przemyślaną decyzją całej rodziny. Psa można kupić zawsze, natomiast te psiaki, które są w przytulisku, zasługują na swoją szansę. 

Zwierzęta domowe dają człowiekowi bezgraniczną miłość i akceptują nas takimi, jakimi jesteśmy. Bezdomniaki zwykle mają za sobą przykre doświadczenia. Miło jest obserwować, jak zmieniają się na korzyść pod wpływem okazywanej im troski. 

Coraz więcej osób decyduje się na przygarnięcie dorosłego psa. Przed wizytą w przytulisku warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Przede wszystkim: czy jestem w stanie zaopiekować się podopiecznym na czterech łapach, przez najbliższych kilka, kilkanaście lat. Każde zwierzę potrzebuje czasu na oswojenie się z nowym otoczeniem. Jeśli ma potrzebę odreagowania po zmianie otoczenia, może chcieć odpoczywać w zacisznym miejscu nawet kilka dni. Ważne, aby jadł, pił, wychodził na spacery i tam załatwiał potrzeby fizjologiczne. Po kilku dniach pies przyzwyczaja się do domowych rytuałów i sam chętnie się w nie włącza.

Naszym celem, jako ludzi, powinno być dawanie miłości zwierzętom, ale również panowaniem nad ich rozrodem. Jeśli zwierzęta nie są rasowe (przez rasowe rozumiemy, że mają rodowody), to należy jak najbardziej ograniczać ich populację. Dlatego każdy psiak przed adopcją jest wykastrowany. Jeśli jest zbyt młody, adoptujący musi zobowiązać się na piśmie, że podda go temu zabiegowi w stosownym terminie.

Dla nieśmiałej małej (8 kg) trzyletniej MRUNI szukamy  doświadczonych opiekunów, domu bez małych dzieci. Sunia sporo przeszła w życiu, zanim znalazła się w bezpiecznym miejscu. Mrunia powoli wychodzi ze swojej skorupki nieufności, jest bardzo spragniona czułości i zainteresowania. Można ją przekupić smaczkami i dobrym słowem. Jest zdrowa i wykastrowana. Ma przyjazne podejście do innych czworonogów. Przebywa w przytulisku niedaleko Warszawy. Kontakt w sprawie adopcji kom. 605 585 603.


PUSIA to trzymiesięczny maleńki szczeniak. Waży tylko 2,5 kg, docelowo ok. 8 kg. Sunia kocha zabawę  z ludźmi i innymi pieskami. Jest śliczną, mądrą, całuśną pieszczochą. Pięknie chodzi na smyczy i jest ciekawa nowych bodźców oraz nowych ludzi i zwierząt. Będzie najmilszą przyjaciółką na czterech łapach. Przebywa w przytulisku niedaleko Warszawy. Kontakt w sprawie adopcji kom. 605 585 603.


Ośmioletnia SABA bardzo chce mieć dom pomimo wieku i pomimo, że nie jest malutka (16 kg). To psi ideał. Suczka nie sprawia żadnego kłopotu. Wiernie towarzyszy człowiekowi, dostosowuje się do sytuacji i czeka na pieszczoty. Jest grzeczna, łagodna i spokojna. Nadaje się dla każdego, kto kocha czworonogi również do dzieci i innych zwierząt. Przebywa w przytulisku niedaleko Warszawy. Kontakt w sprawie adopcji kom. 605 585 603. 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content