Zaatakował chłopaka bo… nie chciał dać mu papierosa

Wakacje to nie tylko czas odpoczynku, ale jak widać po kolejnym przykładzie, pora, kiedy młodzież szuka “atrakcji” z mocną adrenaliną.

Dzielnicowi z Pragi Południe podczas nocnej służby zostali zaalarmowani przez młodych ludzi, że nieopodal trwa awantura. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i przeprowadzili skuteczną interwencję, która zakończyła się zatrzymaniem jednego z awanturników – 17-latka.

Jak ustalili policjanci napastnik zaatakował i bił pięściami po twarzy młodego człowieka dlatego, że ten nie poczęstował go papierosem. 17-latek trafił do policyjnej celi. Śledczy z dochodzeniówki przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, przesłuchali świadków i na podstawie zgromadzonych dowodów przedstawili zatrzymanemu zarzut pobicia – tłumaczy nadkom. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji. 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content