Zaatakował policjantów siekierą!

Kierowca zatrzymany do kontroli drogowej zaatakował policjantów… siekierą! Do tego szokującego zdarzenia doszło we wtorek, 2 maja 2023 roku na moście Poniatowskiego.

Policjanci zabezpieczający Finał Pucharu Polski odbywający się na PGE Narodowym zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w pewnym momencie mężczyzna rzucił się na mundurowych z siekierą!

Zaatakowanym funkcjonariuszom udało się jednak szybko i bez większych problemów obezwładnić napastnika. Na szczęście żaden z nich nie został przez niego zraniony. Agresywny mężczyzna został przebadany alkomatem – okazało się, że był trzeźwy. Później został też poddany badaniu na obecności narkotyków w organizmie – policja czeka na wyniki tych testów.

Mężczyznę zatrzymano, trafił do aresztu. W Prokuraturze Rejonowej Śródmieście-Północ usłyszał już zarzuty. Będzie odpowiadał za czynną napaść na policjantów, zniszczenie mienia, znieważenie funkcjonariuszy policji na służbie oraz wymuszenia wierzytelności. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

Jak dowiedziała się Polska Agencja Prasowa, zatrzymany mężczyzna nie był kibicem i nie jechał na mecz, który rozgrywał się na PGE Narodowym.

/JPN, Lokalny Portal Informacyjny w Warszawie/

Źródło: PAPBieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content