Zaginął Witold Chudoba

Policjanci z Targówka poszukują zaginionego Witolda Chudoby. Wszyscy, którzy wiedzą coś o losie tego mężczyzny lub w ostatnim czasie go widzieli i znają jego miejsce pobytu, proszeni są o kontakt z najbliższa jednostka Policji.

 
 

Kryminalni z Targówka poszukują zaginionego Witolda Chudoby, urodzonego 13 sierpnia 1964 roku w Warszawie. Z analiz sprawy wynika, że mężczyzna od 2015 roku przebywa w Anglii i zamieszkuje w okolicy miejscowości Luton (bdb). Ostatni kontakt rodzina z zaginionym miała w maju 2017 roku, od tego czasu nie nawiązał z nikim kontaktu, jak również do chwili obecnej jego miejsce pobytu nie jest znane. Rysopis mężczyzny: wzrost ok. 180 cm, waga 90 kg, budowa ciała : otyła, włosy: kręcone, ciemny blond, kolor oczu: niebieskie, twarz: pociągła, uszy: normalne, przyległe, nos prosty, uzębienie: pełne.   

Osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek ,ul. Chodecka 3/5, tel. 22 603 81 71.