Zaginiona kobieta odnaleziona w kompleksie leśnym. Na szczęście pomoc przyszła na czas…

Niespełna 4 godziny trwały poszukiwania młodej kobiety w Rembertowie. Policjant oddziału prewencji wspólnie z żołnierzem WOT, w kompleksie leśnym odnaleźli zagubioną. 28-latka wyszła po północy z domu, zostawiła list i przestała kontaktować się z bliskimi. Zgłaszający byli bardzo zaniepokojeni, wiedzieli, że kobieta przeżywa trudny czas w życiu. Odnaleziona kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy. Na szczęście nie wydarzyło się nic złego.

W piątek (8 maja), policjanci w komisariatu w Rembertowie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 28-latki. Jej siostra powiadomiła funkcjonariuszy, że kobieta wyszła z domu po północy, pozostawiła list. Od tamtej pory nie kontaktowała się z nikim, nie odbiera też telefonów. Zgłaszająca była bardzo zaniepokojona, ponieważ wiedziała, że siostra przeżywa aktualnie trudny czas po śmierci narzeczonego.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania, wszystkie patrole pełniące służbę na terenie podległym oraz jednostek sąsiadujących otrzymały stosowne zadania i wytyczne. Funkcjonariusze kontrolowali wszystkie miejsca, gdzie kobieta mogła się znajdować, podjęli też poszukiwania w pobliskich kompleksach leśnych. I tam właśnie, po 3,5 godzinie od zgłoszenia, patrol w składzie policjant warszawskiego oddziału prewencji i żołnierz WOT zauważyli kobietę odpowiadającą rysopisowi zaginionej.

Odnalezionej 28-latce nic się nie stało, została przekazana pod opiekę lekarzy.

 

Źródło: KSP

Zdjęcie ilustracyjne

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content