Złapał kota za ogon i uderzał o ziemię…

Niestety wciąż są przypadki znęcania się nad zwierzętami. Ludzie w okrutny sposób potrafią zadać wielkie cierpienie naszym małym przyjaciołom. Ten kot przeżył, ale jest w naprawdę ciężkim stanie…

Na Facebook-u pojawił się apel mieszkanki Wesołej. Agata prosi wszystkich, by uważali na swoje zwierzęta i opisuje sytuację, do której ostatnio doszło w okolicy Woli Grzybowskiej.

– Wczoraj w Wesołej, w okolicach Woli Grzybowskiej ktoś bardzo skrzywdził kota mojego chłopaka. Kot wrócił do domu z ogonem oderwanym od kręgosłupa. Ktoś musiał złapać kota i trzymając go za ogon uderzać o ziemię. W tym momencie kot jest u weterynarza, jest w bardzo ciężkim stanie, narządy wysiadają, ogon został amputowany. Jest cień szansy, że z tego wyjdzie. To jest najcudowniejszy kot na świecie, ma około roku i nigdy nikomu nic nie zrobiła… Osoby, które mieszkają w okolicach Woli Grzybowskiej i może coś słyszały o kimś kto znęca się nad zwierzętami, proszę o kontakt. Uważajcie na swoje koty w tej okolicy. Trzeba znaleźć tego zwyrola – opisuje na FB Agata Szaban.