Zmiany na Berensona od piątku!

W piątek, 22 czerwca ok. godz. 23.00 zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu na ul. L. Berensona pomiędzy ulicami Kąty Grodziskie i Głębocką.

Na ul. L. Berensona na odcinku od skrzyżowania z ul. Kąty Grodziskie do skrzyżowania z ul. Głębocką będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Głębockiej. Wyjazd z ul. Zaułek będzie możliwy tylko w prawo. Ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał także na krótkim odcinku ul. L. Berensona za skrzyżowaniem z ul. Głębocką oraz na ul. Głębockiej na odcinku do ul. Lewandów (tak jak na dalszym odcinku będzie można pojechać tylko w kierunku Trasy Toruńskiej. Taka organizacja ruchu umożliwi kontynuowanie prac związanych z przebudową ulic i będzie obowiązywała w okresie wakacyjnym. 

Rozpoczęła się przebudowa ul. Głębockiej na odcinku od ul. Podwojnej do ul. L. Berensona. W ramach przedsięwzięcia powstanie nowa jezdnia po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Wybudowane zostaną także chodniki i drogi dla rowerów. Na skrzyżowaniu z ulicami: Podwójną i Kartograficzną, Sieczną,Internetową i Podłużną oraz na skrzyżowaniu ul. L. Berensona z ul. Kąty Grodziskie będą ronda. Równolegle prowadzona będzie inwestycja MPWiK polegająca na budowie sieci kanalizacji ściekowej i przebudowie wodociągu. Cala inwestycja ma być gotowa do wiosny 2019 r.

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content