Zmiany na Pradze Północ. Nowy wiceburmistrz

Fot. Wikimedia.pl

Wieloletni radny dzielnicy Jacek Wachowicz został wybrany na stanowisko Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy i zastąpi zmarłego Dariusza Wolke.

Radny związany jest z praskim samorządem od ponad 25 lat. Rodowity prażanin, magister administracji publicznej, a w obecnej kadencji Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy. 

Samorządowiec od lat czynnie działa na rzecz dzielnicy Praga Północ i pełni funkcję prezesa stowarzyszenia Kocham Pragę oraz Towarzystwa Przyjaciół Pragi. Blisko związany z Diecezją Warszawsko-Praską, a przez kilkanaście lat, jako społeczny prezes, prowadził Parafialny Klub Sportowy „Praga”.

Jacek Wachowicz za działania na rzecz miasta otrzymał medal im. Stefana Starzyńskiego od prezydenta Warszawy, a jako Zasłużony Działacz Sportowy został odznaczony przez ministra sportu złotą i srebrną odznaką.

/UD Praga-Płn/

Fot. FB

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content