15-latek dźgnął nożem kolegę!

Do tragicznego zdarzenia doszło w jednej ze szkół na Targówku. 15-letni uczeń zaatakował nożem swojego kolegę, raniąc go w policzek. Tak zakończyła się zwykła bijatyka między nastolatkami.

Do tego dramatycznego incydentu doszło 5 grudnia 2023 roku w XIII Liceum Ogólnokształcącym im. płk Leopolda Lisa-Kuli. Około godziny 14. doszło do zatargu między dwoma uczniami tej szkoły.

Chłopcy pobili się w szkolnej toalecie. Według nieoficjalnych źródeł, nastolatkowie od dłuższego czasu mieli ze sobą na pieńku i spotkali się, by rozwiązać sprawę rękoczynem.

W pewnej chwili w trakcie walki jeden z nich wyciągnął nóż, po czym ciął swojego rywala w policzek. Na szczęście nie zranił go na tyle poważnie, by chłopak musiał być hospitalizowany. Rannemu 15-latkowi udzielono pomocy na miejscu.

Okoliczności zdarzenia bada policja.

/JPN/

lokalny serwis informacyjny w Warszawie

Źródło własne

Foto: Pixabayerror: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content