3. urodziny Hulakula (FOTORELACJA)

Koncert Cleo, zabawa przy setach C-BooLa oraz akrobatyczne show z niesamowitymi efektami specjalnymi to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na gości zgromadzonych na urodzinach kultowego klubu Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta.

9 listopada (sobota) w towarzystwie plejady znanych i lubianych gwiazd sceny, kina, telewizji i muzyki, jedno z największych w Warszawie centrów rozrywki świętowało trzeci rok w nowej lokalizacji na Jagiellońskiej 82B. W czasie imprezy Gwiazdy i Celebryci rozegrały Charytatywny Turniej Bowlingowy, z którego dochód zostanie przekazany Fundacji Spełnionych Marzeń.

Huczne świętowanie urodzin Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta powoli staje się już tradycją i imprezą, na którą czekają wszyscy miłośnicy dobrej zabawy. Tegoroczne świętowanie 3. Urodzin Hulakula odbyło się 9 listopada. Na ponad 6 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni zlokalizowanej na Jagiellońskiej 82B, organizatorzy zaplanowali m.in. zapierające dech w piersiach akrobatyczne show z niesamowitymi efektami specjalnymi, koncert polskiej gwiazdy sceny muzycznej Cleo oraz imprezę do białego rana przy akompaniamencie C-BooLa oraz rezydentów: Vazz, Rathek, Max-T, Poniecki, Pierr, Kamil.


Tego wyjątkowego wieczoru w Hulakula zagościły także gwiazdy, które walczyły o tytuł mistrza bowlingu w 4. Charytatywnym Bowlingowym Turnieju Gwiazd. Byli przedstawiciele Reprezentacji Artystów Polskich, Marcela Leszczak, Victoria Sypucińska, Eliza i Paweł „Trybson” Trybała, Madzia Wójcik, Rafał Grabias, Gabriel Seweryn i inni. Imprezę poprowadził znany i lubiany prezenter Radia Eska – Michał „Michu” Sobkowski.