Tramwaje z bajkami

Kto chce posłuchać bajki o psie, który jeździł tramwajem albo o pasażerze na gapę? Najbliższa okazja zdarzy się 1 i 2 czerwca. Z okazji Dnia Dziecka Tramwaje Warszawskie uruchamiają specjalną linię tramwajową D. Tramwaje będą kursowały na trasie Cm. Wolski – Ratuszowa ZOO w godzinach 12-18.

W ten weekend, 1 i 2 czerwca zostanie uruchomiona specjalna linia tramwajowa D. Tramwaje będą obsługiwały trasę CM. WOLSKI – Wolska – al. Solidarności – Targowa – Ratuszowa – RATUSZOWA ZOO. Będą kursowały od około godziny 12 do około 18 co 45 minut.

Na tory wyjadą zabytkowe wagony i będzie można w nich posłuchać tramwajowych bajek, które przeczyta aktor Zbyszek Kozłowski. Bajki te zostały także wydane na płycie, którą otrzyma każde dziecko, które wybierze się na przejażdżką linią D.

W tramwajach linii D będą obowiązywały wszystkie bilety ZTM. Bilety jednorazowe będą kasowane przez konduktorów – członków Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej. W przypadku biletów zakodowanych na karcie, należy wcześniej je skasować (aktywować) w innym pojeździe komunikacji miejskiej lub bramce metra.

 

 

Źródło: ZTM