8. Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”

_M7C6907W niedzielę 12 czerwca w Parku Bródnowskim w godz. 12.00-18.00 Dom Kultury „Zacisze” organizuje 8. Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”.

Park Bródnowski zamieni się w krainę dziecięcej radości. Będą zajęcia artystyczne, doświadczenia, szycie, lepienie, malowanie i zabawy sprawnościowe. W dwudziestu namiotach animatorzy czekają na dzieci i zapraszają do wspólnych działań – udział w ciekawych konkurencjach, wyścigach ślimaków, zabawach z lustrem. To również okazja, żeby poznać ofertę przedszkoli, szkół, biblioteki i domu kultury aktywnie uczestnicząc w proponowanych warsztatach i obserwując przedstawicieli placówek podczas pracy.

_M7C7241Na scenie – prezentacje wokalne, taneczne, teatralne, sportowe, sprawnościowe. Łącznie ponad 700 młodych wykonawców. Całość prowadzi aktor Maciej Gąsiorek.

Wstęp wolny.

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content