Białołęko rusz się z kanapy! Treningi z Biegowym Wariatem

Artur Kobuszewski znany jako Biegowy Wariat (i w jego przypadku nie jest to określenie na wyrost), udowodnił sobie i całemu światu, że unikającego sportu kanapowca można „przeobrazić się” w jego wielkiego amatora.

Nigdy nie byłem żadnym sportowcem, nawet nie lubiłem grać w piłkę z chłopakami na podwórku, a WF w szkole to było coś okropnego, więc robiłem wszystko, żeby go unikać. Później była szkoła średnia, praca, rodzina, aż w końcu przyszedł czas na ruszenie tyłka z kanapy, bo zacząłem przypominać gumbasa. Ciężko było nawet założyć buty, nie mówiąc już o podbieganiu do autobusu, więc przyszedł czas na zrobienie czegoś dla siebie w przenośni i dosłownie. I tak właśnie zaczęła się moja przygoda z bieganiem – opowiadał nam Biegowy Wariat tok temu.

Całą historię znajdziecie TUTAJ. Dlaczego ją przypominamy? Bo jest ku temu powód! Teraz wszyscy możemy spróbować „zarazić się” od Artura jego biegowym wariactwem.
Już w marcu Stowarzyszenie Razem dla Białołęki rusza z projektem Treningi biegowe na wschodniej Białołęce – Ruszamy Białołękę z kanapy.
Treningi będą prowadzone właśnie przez Artura Kobuszewskiego czyli Biegowego Wariata! To zajęcia dla każdego, bo każdy może zacząć biegać pod okiem eksperta, bez względu na wiek i doświadczenie! Wybierzcie dogodny termin (lista poniżej) i do zobaczenia!