Chcesz sprzedać mieszkanie? Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego doradcy 

Przygotowanie mieszkania do sprzedaży, napisanie ogłoszenia i załatwienie formalności to tylko kilka wyzwań, z jakimi spotyka się właściciel mieszkania na sprzedaż. W wielu przypadkach wsparcie specjalisty jest niezbędne – gdzie najlepiej szukać pomocy? 

Jak wygląda sprzedaż krok po kroku?

Sprzedaż mieszkania rozpoczyna się od wyceny. Kolejnym krokiem jest przygotowanie nieruchomości do sprzedaży (sprzątanie, dekorowanie lub remont), zakończone sesją zdjęciową oraz coraz częściej spacerem 3D. Następnie przychodzi pora na ogłoszenie, które powinno być zwięzłe, a jednocześnie zawierać komplet informacji. Istotnym aspektem jest także promocja, czyli dotarcie do jak największej liczby potencjalnych kupców. Kolejny etap to odbieranie telefonów i prezentacje mieszkania. Prezentacja mieszkania to nie tylko otwieranie drzwi przed zainteresowanymi, ale przede wszystkim adresowanie pytań dotyczących stanu prawnego i technicznego zarówno mieszkania, jak i budynku, sytuacji wspólnoty lub spółdzielni, planów rozwoju okolicy… Na koniec pozostaje dopełnienie formalności i wizyta u notariusza. Jeśli piętrzące się obowiązki Cię przerażają, skorzystaj ze wsparcia SonarHome

Sprzedaj mieszkanie sprawnie – nawet w tydzień lub do 45 dni! 

SonarHome oferuje trzy skuteczne sposoby sprzedaży mieszkania:

  • Sprzedaż mieszkania do SonarHome to najprostszy wariant, w którym ofertę dostajesz już po jednym spotkaniu. Firma kupuje od Ciebie mieszkanie – bez pośredników i za własne środki, a cały proces może trwać nawet 7 dni.
  • Pośrednictwo z gwarancją odkupu to innowacyjna usługa na rynku nieruchomości. Firma SonarHome gwarantuje, że sprzeda Twoje mieszkanie do 45 dni za ustaloną kwotę. Jest to doskonała opcja dla osób z ograniczonym czasem na transakcję oraz tych, które chcą mieć gwarancję, że mieszkanie zostanie sprzedane.  
  • Sprzedaż na wolnym rynku to opcja, w ramach której doradca przejmuje wszystkie Twoje obowiązki. Dba nie tylko o przygotowanie lokalu do sprzedaży, dopełnienie formalności, prezentacje i bieżące raportowanie, ale przede wszystkim – o jak największy zysk.  

Sprzedaż mieszkania nie musi kojarzyć się ze skomplikowanymi formalnościami i długotrwałym szukaniem nabywcy – szczególnie jeśli powierzysz to zadanie specjaliście SonarHome. Bez względu na wybrany wariant masz pewność, że doradca SonarHome wesprze Cię na każdym etapie sprzedaży.

Zadzwoń (22 307 41 57) lub odwiedź www.sonarhome.pl i umów się na spotkanie z agentem, podczas którego omówicie możliwości współpracy.

Artykuł sponsorowany

Fot. Pixabay

 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content