Czy wiesz kim oni są?

Policjanci z komisariatu na Białołęce poszukują dwóch osób, które zostały zarejestrowane kamerą sklepowego monitoringu. Mogą mieć one związek z kradzieżami dokonanymi w dwóch warszawskich sklepach.

Funkcjonariusze białołęckiej policji zwracają się z prośbą o kontakt każdego, kto rozpoznaje osoby przedstawione na zdjęciach. Można to zrobić osobiście w Komisariacie Policji Warszawa Białołęka przy ul. Myśliborskiej 65, dzwoniąc pod numer telefonu 47 723-51-30 lub 47 723 52-19, ewentualnie pisząc na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl, podając numer sprawy.

Policja gwarantuje anonimowość.

Wiesz, kim jest ten mężczyzna?

Ukazany na zdjęciu poszukiwany mężczyzna może mieć związek z kradzieżą, która miała miejsce 9 października 2021 roku. Poszukiwany ma około 40 lat, jest potężnej budowy ciała. Ubrany był w kurtkę koloru zielonego, spodnie koloru czarnego z białymi lampasami, buty koloru czarnego, czapkę zimową koloru czarnego.

Numer sprawy KPD-II-6795/2.

Wiesz, kim jest ta kobieta?

Poszukiwana kobieta jest w wieku około 35-40 lat. Ma szczupłą budowę . Ubrana była w czarną kurtkę, niebieskie spodnie, czarne buty z białą podeszwą. Nosiła też czarną torbę. Kobieta poszukiwana jest w związku z kradzieżą, która miała miejsce 30 września 2021 roku.

Numer sprawy KP-D-II-6182/21.

Poszukiwana kobieta

Źródło: KRP VII 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content