Dzień otwarty w schronisku Na Paluchu

Jutro, w sobotę, 3 lipca schronisko Na Paluchu zaprasza na Dzień Otwarty. To okazja, aby zobaczyć niedostępne na co dzień dla gości miejsca, a także uzyskać porady dotyczące adopcji psów i kotów.

Pracownicy oprowadzą uczestników m.in. po wnętrzach pawilonów, czy po szpitalu dla zwierząt. Zaplanowane są konkursy, kiermasz charytatywny oraz warsztaty z zakresu opieki nad psem w czasie upałów. Na miejscu będzie można zobaczyć także, jak wygląda praca EkoPatrolu Straży Miejskiej oraz obejrzeć wystawy „Schronisko Na Paluchu – 20 lat w służbie zwierzętom” oraz „Plany modernizacji schroniska”.

W czasie wydarzenia obecni będą wolontariusze i pracownicy, którzy opowiedzą o schroniskowych zwierzętach i warunkach adopcji. To świetna okazja, by poznać szczegóły procesu adopcyjnego oraz możliwość poznania przyszłego podopiecznego dla osób rozważających adopcję! W ciągu Dnia Otwartego można będzie także przeprowadzić proces adopcji. Obecnie w Schronisku przebywa blisko 400 psów i 120 kotów.

Na pamiątkę – w zamian za symboliczną darowiznę – będzie można otrzymać kubek i torbę Szczegóły wydarzenia dostępne są na Facebooku oraz na stronie internetowej schroniska.

Dzień otwarty odbywa się od godz. 12.00 do 16.00. O godzinie 12.00, 13.30 oraz 15.00 odbędą się wycieczki po schronisku. Warsztaty „Instrukcja obsługi psa latem” rozpoczną się o godz. 13.00. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, obowiązują zapisy pod adresem e-mail: promocja@napaluchu.waw.pl.

/um/ 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content