II Białołęcki Bazar Zabawek Używanych

19 maja w Parku Picassa odbędzie się II Białołęcki Bazar Zabawek Używanych. Wszyscy, którzy chcą sprzedać lub kupić rzeczy dla dzieciaków w okazyjnych cenach powinni przyjść w godzinach 10 -1 4.

Bazar zabawek używanych po raz pierwszy odbył się w ubiegłym roku z inicjatywy Dariusza Oskara Staciwa. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę dlatego inicjatywa jest kontynuowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Razem dla Białołęki i Białołęckim Ośrodkiem Kultury.

19 maja w Parku Picassa będzie można kupić i sprzedać klocki lego, gry planszowe lub na konsolę, książki, sprzęt sportowy, rowery, hulajnogi i inne zabawki, z których dzieci wyrosły lub które im się znudziły.

Zaplanowano dwie strefy – jedna dla osób kupujących i sprzedających, w drugiej natomiast bezpłatne atrakcje dla dzieci i młodzieży zapewnią partnerzy wydarzenia. 

Co ważne, udział jest bezpłatny, zarówno dla sprzedających jak i kupujących, rejestracja jest wymagana wyłącznie dla sprzedających w celu rezerwacji miejsca. 

Wszelkie informacje dotyczące II edycji eventu, w tym możliwość rejestracji dla sprzedających, regulamin wydarzenia oraz  informacje organizacyjne znajdziecie na stronie: https://bialoleckibazarzabawek.evenea.pl/ oraz w wydarzeniu na facebooku na profilu Stowarzyszenia Razem dla Białołęki (https://www.facebook.com/events/363624907696499/).

Kontakt mailowy z organizatorami pod adresem: bialoleckibazar@gmail.com