Jak dogadać się z psem i z kotem? Spotkanie autorskie z Barbarą Sieradzan

Jak zrozumieć kota i nie oszaleć? Jak wyjaśnić psu, że niszczenie kolejnej pary butów to nie najlepszy sposób na radzenie sobie z tęsknotą? Wyjaśni w poniedziałek 20 stycznia o godz. 18:00 w klubokawiarni Kicia Kocia przy Alei Stanów Zjednoczonych 68 w Warszawie Barbara Sieradzan – autorka poradników Kot w domu. Instrukcja obsługi i Pies w domu instrukcja obsługi.

Jeśli spróbujemy zrozumieć kota, nie niszcząc jego autonomii, ustalimy granice i zasady, a wszystko będzie opierało się na wzajemnej sympatii – stanie się on bardzo przyjaznym kompanem w życiu!
Podobnie jest z psem – bez ustalonych reguł nie DOG-ada się z człowiekiem. A więc jak zostać jego prawdziwym opiekunem – dającym mu poczucie bezpieczeństwa i otaczającym go miłością?

Brzmi jak jedna z prac Herkulesa? To jednak naprawdę możliwe. W książkach Barbary Sieradzan właściciele wszystkich krnąbrnych i psotnych, ale w głębi serca kochanych i zagubionych zwierzaków znajdą propozycje rozwiązań problemów z zakresu opieki nad kotami i psami.

Barbara Sieradzan, związana z miesięcznikiem „Kocie Sprawy” i „Mój Pies”, która dzieliła życie z niejednym futrzakiem, w swoich niezwykle osobistych i ciepłych, a zarazem uniwersalnych pod względem problematyki książkach przekazuje wiedzę i doświadczenie na temat kocich i psich charakterów.
Jest dyplomowaną bioenergoterapeutką, wyspecjalizowaną w pracy z kotami, psami i końmi. Posiada również II stopień reiki. Przeszła szereg wielopoziomowych szkoleń z zakresu behawioru zwierząt, głównie kotów.
Amatorsko zajmuje się również projektowaniem biżuterii, ceramiką i malarstwem, z często pojawiającym się motywem kocim.
Nie umie jeździć na rowerze, ale utrzymuje się na koniu.

Prywatnie właścicielka czarno-białej łaciatej kotki Melisy, dwóch rudych dachowców Dymitra i Ryszarda, a także suczki yorkshire terier o imieniu Bjutex. Twierdzi, że wychowała się po trosze w wilczym gnieździe i kiedyś mogła być psem, ale krnąbrnym – na pewno nie podawała łapy na żądanie. Ponadto uważa, że nie jest uzależniona od kotów. Nikt w to nie wierzy…

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Barbarą Sieradzan, które odbędzie się 20 stycznia o godzinie 18:00 klubokawiarni Kicia Kocia Alei Stanów Zjednoczonych 68 w Warszawie.