Kiermasz świąteczny w Wawrze

W najbliższy czwartek, 2 grudnia oraz w środę, 8 grudnia w godzinach 9:00 – 14:00 w Urzędzie Dzielnicy Wawer zorganizowane zostaną dwa kiermasze świąteczne przygotowane przez podopiecznych Specjalnego Ośrodka Wychowawczego TPD „Helenów”.

Wszyscy mieszkańcy, którzy przyjdą do siedziby urzędu przy ul. Żegańskiej 1 będą mieli okazję nabyć wiele ciekawych przedmiotów oferowanych przez uczniów. Na specjalnym stoisku znajdą się m.in.: eko-torby, bombki, stroiki, świeczki, eko-woreczki, mydełka glicerynowe czy aromatyczne pierniki. „Jak co roku „Helenowiacy” dołożyli wszelkich starań, wkładając serce w każdą wykonaną ozdobę, która wprawi nie tylko w bożonarodzeniowy nastrój, ale także może stanowić oryginalny i niepowtarzalny świąteczny prezent” – zapewniają wawerscy urzędnicy.

Dzięki udziałowi w kiermaszu nie tylko będzie można kupić wyjątkowe przedmioty, ale także wspomóc niepełnosprawnych podopiecznych Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Helenów”. Cały dochód z obydwu dni przeznaczony będzie bowiem na potrzeby podopiecznych ośrodka.

Wychowankami „Helenowa” są osoby z niepełnosprawnością ruchową oraz ruchową i intelektualną. Głównym zadaniem wawerskiego ośrodka jest w jak największym stopniu usamodzielnienie wychowanków, kształtowanie cech charakteru, postaw. Indywidualne podejście pracowników Specjalnego Ośrodka Wychowawczego do każdego z uczniów pozwala na polepszenie ich jakości życia. MK

Źródło/Fot.: UD Wawer 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content