Kronika policyjna

policjaPobiła pielęgniarkę
Policjanci zostali skierowani do szpitala, gdzie pomocy wzywała pielęgniarka, która została zaatakowana w izbie przyjęć przez pacjentkę. Kobieta była pod wpływem alkoholu, zachowywała się wulgarnie i uderzyła w twarz pielęgniarkę, niszcząc jej okulary. 30-letnia Izabela S. została zatrzymana.

Po służbie zapobiegła kradzieży
Policjantka wydziału do walki z przestępczością samochodową i narkotykową w dniu wolnym od pracy była z dzieckiem w restauracji. Kiedy czekała na swoje zamówienie zwróciła uwagę na dziwnie zachowujących się dwóch mężczyzn, którzy usiedli obok. Jeden z nich dyskretnie przeszukiwał kurtkę innego gościa restauracji.
Funkcjonariuszka zareagowała, podjęła interwencję, wezwała patrol, któremu przekazała dwóch mężczyzn. 52-letni Robert P. i jego 37-letni kolega Przemysław S. zostali zatrzymani.

Chcieli wyłudzić kredyty
Policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą otrzymali zgłoszenie o próbie wyłudzenia trzech kredytów przez matkę, córkę i konkubenta córki. Wysokość kredytów opiewała na kwoty 19, 28 i 30 tysięcy złotych. Policjanci zabezpieczyli dokumenty, sprzęt elektroniczny i pieczęcie. 46-letnia Beata S., 23-letnia Malwina S. i 33-letni Michał K. trafili do policyjnych cel.

Napadł dwa razy
Pierwszy pokrzywdzony został zaatakowany w parku przez mężczyznę, którzy zażądał od niego pieniędzy, ukradł mu zegarek oraz telefon. Kilkanaście minut później kawałek dalej napastnik zaatakował drugiego mężczyznę. Z jego relacji wynikało, że taktyka działania sprawcy była identyczna. W wyniku rozboju utracił słuchawki, pieniądze, bransoletkę i telefon. W wyniku pracy operacyjnej w ręce policjantów wpadli 20-letni Sebastian M. podejrzewany o dokonanie rozbojów i 34-letni Rafał W. odpowiedzialny za paserstwo.

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content