Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej „Targówek Cup” 2022

W sobotę, 9 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Ossowskiego 25 rozegrany zostanie Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej „Targówek Cup”. Wydarzenie organizowane przez klub UKS Plas Warszawa patronatem objęła burmistrz dzielnicy Małgorzata Kwiatkowska.

W zawodach rywalizowało będzie pięć juniorskich drużyn: AZS Olsztyn, KPS Siedlce, UKS Iskra Warszawa, Legia Warszawa oraz gospodarze UKS Plas Warszawa. Zagrają one systemem każdy z każdym po trzy sety, z tym że bez względu na wynik trzecia partia rozgrywana będzie do 15 punktów. Najlepsze zespoły otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

– Bardzo cieszymy się na myśl o tym turnieju. Po tym jak sezon zakończył się dla nas na etapie wojewódzkim, poza treningami brakuje nam możliwości grania z innymi zespołami i przeniesienia pracy na zajęciach na warunki meczowe z innymi drużynami. Turniej przewidziany jest dla chłopców z roczników 2004 i młodsi, czyli grupy juniorów na sezon 2022/23. Pozwoli to sprawdzić potencjał na tle innych względem przyszłego sezonu. Chciałbym również bardzo podziękować Pani Burmistrz – Małgorzacie Kwiatkowskiej – za objęcie patronatem naszego turnieju. Oczywiście zapraszam wszystkich w sobotę na halę do kibicowania naszemu zespołowi – mówi Mariusz Cichoń, trener UKS Plas Warszawa.

„Targówek Cup” to turniej jednodniowy. Sobotnia rywalizacja w hali przy ul. Ossowskiego rozpocznie się o godz. 10:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zachęcamy do głośnego dopingu z trybun.

/Marcin Kalicki/

Fot. UKS Plas  error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content