Otwarte Mistrzostwa Białołęki w Karate Shinkyokushin Puchar Burmistrza Dzielnicy Białołęka

To było bardzo ważne wydarzenie dla młodych adeptów sztuki walki karate. Otwarte Mistrzostwa Białołęki w Karate Shinkyokushin odbyły się 10 listopada w w SP 356 przy ulicy Głębockiej 66.

Już sam początek był niezwykły. Grzegorz Jaros rozpoczął od informacji prosto z Tokio: Maciej Mazur został wicemistrzem świata OPEN w karate! To najwyższej rangi zawody, które odbywają się raz na cztery lata w kategorii otwartej. A mistrzostwa Białołęki to początek drogi wielu młodych zawodników dla których Maciek jest doskonałym wzorem.

W sumie wystartowało 150 zawodniczek i zawodników z całej Warszawy. Były dwie konkurencje: kumite i kata.

Zawodnikom kibicowały rodziny i znajomi. Mocno trzymali kciuki za wszystkich również wyjątkowi goście, którzy pomogli w przygotowaniach i organizacji Mistrzostw:  Grzegorz Kuca, burmistrz Białołęki, który mocno wspiera wydarzenia sportowe w dzielnicy i jest propagatorem aktywnego stylu życia, radna Izabela Winiarska, radny Michał Jaworski Roman Stachurski – Naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji na Białołęce oraz gospodarz imprezy czyli Angelika Zacheja -Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 356.

-Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniach i przeprowadzeniu Otwartych Mistrzostw Białołęki Karate Shinkyokushin OSU !!! – dziękuje Klub Karate Shinkyokushin “Sekai”.

Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia. 

Foto: Paweł Szadkowski

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content