Poznaj świat SuperZings!

Co nowego słychać w świecie SuperZings? Miłośnicy tych niezwykle popularnych figurek mogą się o tym przekonać podczas wyjątkowej wystawy w Atrium Promenada. Superbohaterowie i Złoczyńcy czekają na nich w centrum handlowym jeszcze do 14 sierpnia br. Podczas ekspozycji najmłodsi będą mogą odwiedzić mieszkańców Kaboom City, podziwiać ich niesamowite budowle oraz pojazdy i wziąć udział w porywającej zabawie. Dla uczestników zaplanowano także pamiątkowe dyplomy i upominki.

W Atrium Promenada na małych fanów SuperZings czekają strefy tematyczne nawiązujące do przygód SuperZingsów. Wystawa składa się z siedmiu niepowtarzalnych stanowisk, na których można zobaczyć najbardziej popularne postacie ze świata Superbohaterów i  Złoczyńców w rozmiarach XXL. To  doskonała okazja dla dzieci na spotkanie z tajemniczą Enigmą, genialnym Profesorem K oraz superbohaterami – KidKazoom i RocketZing. Mali goście będą mogli również przyjrzeć się z  bliska jednemu ze Złoczyńców, Mr King’owi, który do tej pory dużo namieszał w świecie SuperZings oraz poznać bohatera nowej piątej serii – nieprzewidywalnego Kid Fury.

Uczestnicy wydarzenia mogą także podziwiać niesamowite laboratorium Kazoom Lab Battle oraz wieżę z wyrzutnią Power Tower Assault. Dużo wrażeń najmłodszym dostarczą również pojazdy posiadające super moce – Supercar oraz Kazoom Machine, maszyna służąca do przekształcania dowolnych przedmiotów w Superbohaterów i Złoczyńców. Ponadto dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w SkyRacer – w pojeździe z systemem umożliwiającym atakowanie nieprzyjaciela.

Dodatkową atrakcją ekspozycji będą dwie makiety Kaboom City, na których będzie można odnaleźć wszystkich bohaterów, a także ich pojazdy i budowle. Każdy uczestnik, który odwiedzi wszystkie stanowiska i rozwiąże zadanie konkursowe, otrzyma pamiątkowy dyplom oraz upominek w postaci saszetki z SuperZings’em.

Bohaterowie SuperZings będą gościć w Atrium Promenada do 14 sierpnia br., codziennie, w godzinach otwarcia centrum handlowego. Wystawa rozlokowana jest w różnych miejscach na terenie centrum handlowego i odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajduje się na stronie internetowej http://www.warszawa.promenada.pl/.