Przygotuj niestandardowe gadżety reklamowe dla firm swoich klientów

Przygotuj niestandardowe gadżety reklamowe dla firm swoich klientów

Gadżety reklamowe cieszą się niezmienną popularnością w każdej branży. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na zwiększenie zainteresowania wokół współpracujących z Twoją agencją firm, postaw na akcesoria marketingowe, które można wręczać kontrahentom oraz współpracownikom! 

Gdzie sprawdzą się gadżety reklamowe?

Fizyczny marketing dalej gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty.  Zakup gadżetów reklamowych wysokiej jakości z całą pewnością pozwoli na zwiększenie zainteresowania wokół marek Twoich klientów. Takie upominki będą doskonałym wyborem na targi lub inne eventy branżowe. Obecni tam uczestnicy z całą pewnością pozytywnie zapamiętają firmę, od której przedstawicieli otrzymali funkcjonalny gadżet z widocznym logo. 

Warto jednak pamiętać, że decydując się na zakup, należy zdecydować się na współpracę z profesjonalnym producentem, który zadba o wysoką jakość materiału, ale i również nadruku samego w sobie. Doskonałą propozycją może okazać się Ted Gifted, który funkcjonuje na rynku już  od ponad 15 lat. W ich bogatej ofercie można znaleźć smycze, czapki, leżaki, ale i również wiele innych! Zaproponuj swoim klientom oryginalny sposób na rozwinięcie strategii reklamowej

Poznaj nasze propozycje gadżetów!

Na samym początku postaramy się zwrócić uwagę na uniwersalne gadżety reklamowe, które sprawdzą się w przypadku każdej branży. Podstawowym wyborem będą oczywiście smycze reklamowe, charakteryzujące się nieocenioną wręcz funkcjonalnością.

Jesteśmy niemalże pewni, że każdy kontrahent lub współpracownik chętnie przyjmie upominek, który realnie wpłynie na wygodę codziennego życia. Na smyczach od Ted Gifted można umieścić dowolny nadruk, który będzie przedstawiał logotyp lub nazwę wydarzenia. Koszt takiej inwestycji jest stosunkowo niewielki, a termin realizacji z całą pewnością nie zawiedzie oczekiwań Twoich klientów! 

Jeżeli Twój klient zajmuje się prowadzeniem klubu sportowego, to według nas obowiązkowym akcesorium marketingowym będą szaliki reklamowe. Z ich pomocą kibice będą mogli dumnie reprezentować swoją ulubioną  drużynę na trybunach stadionowych. W przypadku tych gadżetów jakość nadruku oraz trwałość materiału powinna być najważniejsza, ponieważ wyżej wspomniane elementy odzieży bardzo często narażone są na trudne warunki.

Jeżeli zachęcisz swoich klientów do zawarcia współpracy z zaufanym producentem, to popularność marki będzie  stale rosnąć. Kibice, kontrahenci oraz współpracownicy będą czuć się wyróżnieni jeżeli otrzymają do swoich rąk produkt funkcjonalny, ale i również wytrzymały. 

Współpraca z Ted Gifted – gwarancja satysfakcji!

Ted Gifted to profesjonalny producent gadżetów reklamowych, który doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeb wszystkich klientów. Zastosowanie zaawansowanego procesu technologicznego gwarantuje najwyższą możliwą jakość na rynku. Zaproponuj współpracującym z Twoją agencją markom, wyposażenie się funkcjonalne akcesoria marketingowe.

Artykuł sponsorowany

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content