Remont Saskiej i Egipskiej

Ulicami SaskąEgipską, łączącymi Saską Kępę z Gocławiem, codziennie poruszają się tysiące kierowców. Ponieważ fragment od al. Stanów Zjednoczonych do skrzyżowania z Afrykańską jest pełen ubytków i nierówności, warszawscy drogowcy wyremontują tu nawierzchnię. Nie będzie to jednak tylko samo sfrezowanie starego asfaltu i położenie nowego. Wymienić trzeba także podbudowę do ok. 55 cm w głąb gruntu. W ten sposób droga zostanie zabezpieczona przed osiadaniem i powstawaniem kolein. Wszystkie prace potrwają około dwa miesiące.

We wtorek, 16 sierpnia o godz. 6:00 ulice SaskaEgipska od al. Stanów Zjednoczonych do ul. Afrykańskiej zostaną zamknięte dla ruchu. Nie będzie można zjechać z al. Stanów Zjednoczonych w ul. Saską w kierunku Gocławia. Jadący od strony Gocławia będą musieli skręcić w ul. Afrykańską. Objazdy poprowadzą ulicami Afrykańską, Arabską, Ateńską, Brukselską i Paryską, Lizbońską i Urugwajską lub Wałem Miedzeszyńskim.

Zmienią się trasy autobusów linii: 111, 117, 123, 147, 411, 507, 509, E-1 oraz N02, N22 i N72. Więcej informacji można znaleźć na miejskiej stronie Infoulice. 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 22(813) ROK XXXI
Następne wydanie 8.12.2022

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content