Czytelnictwo schodzi do podziemia…
Pierwsza w Warszawie podziemna biblioteka rozpoczęła działalność na stacji metra Kondratowicza. Innowacyjna placówka, w której książki wypożyczymy bez pomocy bibliotekarza, ma łączyć literaturę i kulturę ze światem podróży komunikacją miejską oraz nowoczesnością. – To pierwsza w Polsce przestrzeń zrealizowana w całości w stylistyce mebli parametrycznych – o płynnych kształtach i falujących formach. W unikalnej aranżacji czytelnicy mogą skorzystać z ponad 16 tysięcy książek – od nowości, powieści i biografii, przez przewodniki, varsaviana, poradniki, po bogatą ofertę […]




















