Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia 2020

Przed nami jubileuszowa, 10. edycja Targów Pojazdów Zabytkowych. Auto Nostalgia 2020 to wydarzenie równie wyjątkowe i niepowtarzalne, jak większość pojazdów przedstawionych w ramach ekspozycji.

Miłośników motoryzacji nie trzeba przekonywać, że jest to impreza, na której po prostu muszą być! Dwa dni: 12 i 13 września w legendarnej fabryce FSO to czas, kiedy oprócz zagranicznych klasyków wielbiciele oldschoolowych (starodawnych) czterech kółek, będą mogli podziwiać także polskie legendy i wyruszyć w podróż do czasów dzieciństwa czy wczesnej młodości.

„Mieszkaniec” objął patronatem medialnym tegoroczną, jubileuszową edycję Targów Auto Nostalgia, więc ci, którzy nie będą mogli wybrać się do Global Expo, by przypomnieć sobie warkot starych silników i nieco cofnąć się w czasie, by ponownie podziwiać perły motoryzacji w pełnej krasie, relację z tego wydarzenia będą mogli zobaczyć na naszej stronie www.mieszkaniec.pl. Jednak nic nie zastąpi uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Na zwiedzających będą czekały najróżniejsze pojazdy z minionych epok – od amerykańskich klasyków z lat 60. i 70. XX wieku, przez pojazdy wojskowe, po motocykle, rowery, autobusy czy dobrze nam znane polonezy i „maluchy”. Auto Nostalgia to także m.in. najciekawsze i niespotykane youngtimery (pojazd nie będący jeszcze pełnoprawnym zabytkiem, jednak z uwagi na swój niemały już wiek i prezentowany stan techniczny zasługuje na zachowanie dla kolejnych pokoleń) czy oldschoolowe kampery. Wszystko to 12 i 13 września od godziny 10 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Global Expo przy ul. Modlińskiej 6D na Białołęce.

Wybierzcie się z nami w motoryzacyjną podróż w czasie!