Terminal Kultury Gocław zaprasza

Terminal Kultury Gocław, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, 03-982 Warszawa, kasa tel. (22) 277 08 11

03.02. (piątek), godz. 18:00| 20:30 – Impresaryjny Teatr Gwiazd: komediowy spektakl teatralny pt.“ Dobrze się kłamie”
Kinowy hit na deskach teatru. „Dobrze się kłamie” to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich.
Wystąpią: Olga Bołądź/Magdalena Lamparska, Katarzyna Kwiatkowska/Agnieszka Warchulska, Anita Sokołowska/Marta Ścisłowicz, Szymon Bobrowski/Jakub Wieczorek, Marcin Perchuć/Piotr Grabowski, Bartłomiej Topa/Przemysław Sadowski, Wojciech Zieliński/Marcin Hycnar
Bilety: biletyna.pl

04.02. (sobota), godz. 18:00 – Scena stand–up: Paulina Potocka – program pt. “Ja to mam szczęście”.
Paulina Potocka opowie o przygodach, związanych z zaręczynami i planowaniem ślubu, historii o ludziach, których spotkała na basenie, czy też w czasie podróży po Polsce. Wyjaśni, czym dla niej jest przełomowy rok, w którym zmarła Elżbieta II widząc polską inflację.
Bilety: biletyna.pl

05.02. (niedziela), godz. 09:30 – Turniej gier bitewnych: WhiteMeadowWars – Turniej #5
Turniej planszowych gier bitewnych, zaliczający się do Polskiej Ligi AoS.
Zapisy: whitemeadowwars@gmail.com

05.02. (niedziela), godz. 10:00 – Gocław bez Granic – Wielokulturowe improwizacje dla dzieci
Zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami i opiekunami na małe improwizacje sceniczne, które pomagają oswajać się z niespodziewanymi sytuacjami, otwierać się na innych i dobrze bawić!
Więcej informacji: FB Gocław bez granic

05.02. (niedziela), godz. 16:00 – Koncert charytatywny dla Jagody
Koncert dedykowany Jagodzie Rewers, żywiołowej warszawskiej artystce – wpływy z koncertu zostaną przeznaczone na jej leczenie i rehabilitację. Wystąpią: Cała Praga Śpiewa, Czessband, Staynia – Eksperymentalna Pracownia Muzyczna, Bum Bum Orkiestra, Werwa i Piąteczki
Bilety: biletyna.pl

6.02. (poniedziałek), godz. 18.00 – Spotkanie podróżnicze pt. “Dacja, Dacia czy Dracula?” (Rumunia) (MAL – ODLOT)
Prowadzący Andrzej Pasławski – fotograf, reporter, Krakus, miłośnik Bałkanów, miejsc ciepłych i beztroskich.
Zapisy: projekty@terminalkultury.pl

07.02. (wtorek), godz. 18:00 – koncert pt. “Złote przeboje – Tercet, czyli kwartet”
Gwiazdorski skład: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus oraz profesjonalny pięcioosobowy zespół akompaniujący, tworzą formację estradową łączącą: piosenkę, aktorstwo i kabaret. Koncert, a właściwie muzyczne show, zawiera, pastiszowe, interpretacje światowych i polskich przebojów.
Bilety: biletyna.pl

08.02. (środa), godz. 19:00 – Lutowe nuty: koncert w wykonaniu uczestników kursu pt. “Ty też możesz śpiewać!”
Koncert jest pretekstem do spotkania z publicznością uczestników zajęć wokalnych prowadzonych przez Annę Ścigalską z legendarnego Kwartetu RAMPA, podsumowujący ich półroczną pracę. W wykonaniu młodych artystów usłyszymy znane i popularne piosenki, zarówno polskie, jak i zagraniczne.
Bezpłatne wejściówki: biletyna.pl

09.02. (czwartek), godz. 18:30 – Karnawałowa Potańcówka w Terminalu Kultury Gocław
Gorąca, karnawałowa zabawa z DJ-em – wodzirejem i muzyką na żywo. Moc przebojów, niezapomniana atmosfera gwarantowana!
Bilety: biletyna.pl

10.02. (piątek), godz. 18:00 | 20:30 – Impresaryjny Teatr Gwiazd: komediowy spektakl teatralny pt. “Ludzie inteligentni”
Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny. Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus… A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet.
Wystąpią: Magda Boczarska/Renata Dancewicz, Iza Kuna/Maria Seweryn, Magdalena Stużyńska/Monika Dryl/Paulina Holtz, Mariusz Witkowski/Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski/Bartłomiej Kasprzykowski, Olaf Lubaszenko/Bartłomiej Topa/Piotr Borowski
Bilety: biletyna.pl

11.02. (sobota), godz. 17:00 – Koncert Heroes Orchestra
Niezwykłe wydarzenie muzyczne! Usłyszymy utwory z prawie wszystkich serii gier Heroes of Might and Magic: HoMM I, HoMM II, HoMM III, HoMM IV, a nawet HoMM V. Ten koncert będzie idealną ucztą muzyczną dla miłośników utworów w wersji klasycznej, czyli bez chóru. Usłyszymy natomiast solistów, którzy wykonają partie operowe. UWAGA: Wydarzenie będzie wyjątkową okazją do zapoznania się z oficjalną grą planszową Heroes III. Twórcy z Archon Studio zaprezentują tę świetnie zapowiadającą się planszówkę!
Bilety: biletyna.pl

14.02. (wtorek), godz. 18:00 – sąsiedzkie inspiracje MAL – ODLOT
Walentynkowe spotkanie poetyckie pt. “Szepty i słowa – czyli moje liryki i erotyki”
Autor/gość: Jerzy Kawiak – mieszkaniec Pragi – Południe urodzony w 1943 r., absolwent Politechniki Warszawskiej, z pasji poeta, autor zbiorów “Szepty i słowa”, “Awanse”, “Zakochanie” cz. I oraz wierszy dla dzieci.
Wstęp wolny!

14.02. (wtorek), godz. 19:00 – Operetkowa Scena Gwiazd: koncert pt. “Pokochaj mnie!”
W programie koncertu: najpiękniejsze arie i duety miłosne z najpopularniejszych operetek i musicali oraz znane piosenki skierowane do tych wszystkich, którzy pragną doznać w walentynkowy wieczór szczególnych wzruszeń i uniesień (miłosnych). Fantastyczni artyści, piękne głosy, znakomite interpretacje, olśniewające kostiumy, a przede wszystkim muzyka – gwarantują wspaniałe, niezapomniane wrażenia artystyczne.
Wystąpią: Grażyna Brodzińska – sopran, Jakub Milewski – baryton, Kamila Malik – skrzypce / koncertmistrz, Orkiestra Romatica, Anna Barańska-Wróblewska – konferansjer, dyrektor Orkiestry,
Bilety: biletyna.pl

17.02. (piątek), godz. 20:00 – Muzyka z Charakterem: Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn oraz Wojtek Szumański – koncert pt. “Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych”.
Gotowi na wszystko i lecimy w najromantyczniejszy koncert z pogranicza szkolnej dyskoteki, loży szyderców i najromantyczniejszej randki! Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych to marka, która znalazła już tysiące swoich entuzjastów w ubiegłych edycjach. Jest humor, jest granie na konwencji, bywa romantycznie, prześmiewczo, ironicznie. Nie ma zadęcia, jest świetna muzyka, fantastyczni ludzie i nieposkromiona masa niczym nieskrępowanej zabawy.
Bilety: biletyna.pl

18.02. (sobota), godz. 10:00 – 21:00 – Targi z Kulturą Azjatycką
Azja Market to wydarzenie, na których będzie można zapoznać się z szeroko pojętą kulturą azjatycką. W ramach atrakcji, które przygotowują dla Was Organizatorzy będziecie mogli zapoznać się z grami azjatyckimi, obejrzeć występ ciekawych artystów, nauczyć się oraz zagrać w kolekcjonerskie gry karciane (m.in. Pokemon TCG – każdy chętny uczestnik wydarzenia otrzyma kartę z wybranym przez siebie Pokemonem!)  oraz o wiele, wiele więcej!
Bilety: sprzedaż na miejscu w dniu wydarzenia (informacje https://azja.market/)

19.02. (niedziela), godz. 18:00 – Koncert pt. “Ostatnie dni karnawału” w wykonaniu Studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie
Studenci wydziału wokalno-aktorskiego UMFC zaprezentują się widzom w programie, złożonym z utworów musicalowych. Na scenie pojawi się kilkanaścioro uzdolnionych artystów, dla których koncert ten będzie okazją do spotkania z żywym odbiorcą i występu na dużej scenie. Wokalistom będzie towarzyszyć zespół na żywo!
Bilety: biletyna.pl

21.02. (wtorek), godz. 10:00 MAL – ODLOT – Klub Rodziców
Zabawy muzyczno – plastyczne dla dzieci w wieku 1,5 – 3 lat
Prowadząca: Bożena Wiśniewska: pedagog, plastyk
Zapisy: projekty@terminalkultury.pl

21.02. (wtorek), godz. 16:00 – Kulturalna mozaika argentyńsko-brazylijska.
Dzień z Kulturą Argentyny i Brazylii, organizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Polsko-Argentyńskim i Towarzystwem Polsko-Brazylijskim. W programie m.in. koncert gitarowy, pokazy taneczne (samba, tango), wystawa malarstwa, przemowy gości. W spotkaniu udział wezmą artyści z Brazylii i Argentyny, członkowie ww. stowarzyszeń, przedstawiciele ambasad. Wydarzenie współorganizowane przez Terminal Kultury Gocław i Bibliotekę Publiczną im. Zygmunta Jana Rumla.
Wstęp wolny!

23.02. (czwartek), godz. 18:00 – Wernisaż wystawy fotografii Wojciecha Klimali pt. “TOWNSHIP”
Wojciech Klimala – reżyser filmowy i fotograf. Uważany za jednego z najbardziej charakterystycznych i zaangażowanych społecznie dokumentalistów swojego pokolenia. Autor licznych filmów fabularnych, dokumentalnych oraz wystaw fotograficznych w Polsce i za granicą.

25.02. (sobota), godz. 19:00 – Muzyka z Charakterem: Amarok i gościnnie Pale Mannequin
Jeden z najbardziej nietypowych i wyróżniających się zespołów polskiej sceny rockowej wyrusza w trasę po Polsce! Nowatorskie techniki i łączenie najlepszych elementów różnych gatunków muzycznych to znak rozpoznawczy warszawskiej formacji Amarok. Ich teksty są nasycone ukrytym sensem i przesłaniami, a ciekawe muzyczne motywy czarują i przyciągają zarówno starych, jak i nowych fanów.
Bilety: biletyna.pl 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content