Turniej Orzeł Cup o Puchar Kanclerza Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie

Już w najbliższą niedzielę, 20 lutego, rozegrany zostanie turniej piłki nożnej pod balonem Orzeł Cup o Puchar Kanclerza Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Organizatorem zawodów jest UKS Orzeł.

Wszystkie mecze rozegrane zostaną na Orliku przy ul. Szanajcy 5 na Pradze Północ. W turnieju wezmą udział zawodnicy z rocznika 2009 i młodsi reprezentujący kluby: UKS Błyskawica, Drukarz Warszawa, Vulcan Wólka Mlądzka, Naprzód Skórzec, Mszczonowianka Mszczonów, Milan Milanówek, Orlęta Łuków i gospodarze UKS Orzeł Warszawa.

Drużyny zostały podzielone na dwie czterozespołowe grupy, które będą rywalizowały systemem każdy z każdym. Najlepsze zespoły awansują do finałowej pięciozespołowej grupy, gdzie każdy z klubów rozegra kolejne cztery spotkania. Każde spotkanie będzie trwało 12 minut.

To nie pierwszy raz, kiedy odbywa się turniej o Puchar Kanclerza WSM.

– Wyższa Szkoła Menedżerska często popiera różnego rodzaju inicjatywy, szczególnie dotyczące społeczności lokalnych – mówi Radosław Dawidziuk, Kanclerz WSM w Warszawie.

Jest szansa, że praska impreza będzie odbywała się cyklicznie.

– Jest to pierwsza impreza organizowana na powietrzu, niestety w przyczyn pandemicznych bez udziału publiczności. Nie ma jednoznacznych deklaracji co do przyszłości imprezy z uwagi na formę dotychczas nie wykorzystywaną. Od powodzenia najbliższej imprezy uzależniona jest ewentualna przyszłość cyklu – zapewnia Kanclerz Dawidziuk.

Zawody na Pradze-Północ rozpoczną się o godz. 10:00. Zwycięzcę turnieju Orzeł Cup poznamy ok. godz. 16:15. Mecze będą transmitowane na klubowej stronie UKS Orzeł na FB.

/MK/ 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content