Wielka Wymiana Sadzonek

W weekend 19-20 czerwca, w godzinach od 13 do 17, na patio wewnętrznym Hali Koszyki odbędzie się wymiana sadzonek i roślin.

To gratka dla miłośników ogrodnictwa, ale też doskonała okazja dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli swojej przygody z roślinami, bo jeśli  okaże się, że sadzonek jest więcej niż chętnych na ich przygarnięcie – można upolować ciekawy okaz i zacząć swoją pierwszą hodowlę.

Jak to działa? Wystarczy przyjść i położyć na stole sadzonki lub rośliny, których mamy za dużo, a na pewno znajdą właściciela, który o nie zadba. Przynosić można rośliny, szczepki i sadzonki wyhodowanych przez siebie roślin balkonowych i ogrodowych. Trzeba pamiętać o odpowiednim zapakowaniu, aby nie uszkodziły się w transporcie.

Wielka Wymiana Sadzonek zostanie zorganizowana na świeżym powietrzu z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content