Wiodąca sieć salonów optycznych w Warszawie

Jeżeli chce się znaleźć odpowiednie, a zarazem modne okulary korekcyjne czy przeciwsłoneczne, to warto wybrać sprawdzoną sieć salonów optycznych w Warszawie. Pracownie Optyczne.

Bezpłatne badanie wzroku w Warszawie – wybierz ofertę Pracowni Optycznych

O wzrok trzeba dbać i jest to fakt. Dlatego też należy regularnie wykonywać badanie wzroku, przynajmniej raz na 2 lata. Osoby, które już mają stwierdzoną wadę refrakcyjną, powinny kontrolować jego ostrość raz do roku.

Pracownie Optyczne Warszawa posiadają ofertę bezpłatnego badania wzroku dla osób już od 16 roku życia. Zatem zarówno młodzież, jak i dorośli mogą skontrolować ostrość swojego widzenia bez konieczności zapisywania się na wizytę u okulisty.

Optometrysta może dokonać badania wad refrakcji, czyli krótkowzroczności, dalekowzroczności bądź astygmatyzmu. Bardzo ważne jest to, że do badania wzroku wykorzystywane są zaawansowane urządzenia pomiarowe, które pozwalają na określenie wady wzroku z wysoką dokładnością. Po bezpłatnym badaniu wzroku, gdy optometrysta stwierdzi wadę, zostaną dopasowane odpowiednie soczewki kontaktowe lub soczewki okularowe, a także oprawy do soczewek.

Okulary zostają przygotowane najczęściej w ciągu dwóch dni roboczych, ale wszystko można dopasować wcześniej, na miejscu. Dostępne są tutaj również atrakcyjne promocje na drugą parę szkieł, czy też soczewki progresywne.

Wiodąca sieć salonów optycznych w Warszawie 2

Wysokiej jakości soczewki okularowe i kontaktowe w ofercie Pracowni Optycznych w Warszawie

Jeżeli osoba posiadająca wadę wzroku chce wymienić swoje stare okulary na nowe, świetnym wyborem jest oferta Pracowni Optycznych w Warszawie. Oczywiście, trzeba rutynowo badać wzrok, a tutaj można robić to za darmo. W niektórych przypadkach może dojść bowiem do pogłębienia wady wzroku i wówczas trzeba dobrać inne szkła. Dotyczy to przede wszystkim osób do 21 roku życia, bo w tym wieku może zakończyć się wzrost oka. Temat ten dotyka również te, po 40 roku życia, gdy wzrok może się fizjologicznie pogarszać, co wynika ze starzenia się organizmu.

Dostępne są różnego typu soczewki okularowe. Można zdecydować się na szklane albo wybrać lżejsze i wygodniejsze dla osób aktywnych soczewki plastikowe czy też poliwęglanowe. Soczewki mogą być transparentne, zaciemniane albo fotochromowe. W ofercie dostępne są także soczewki kontaktowe.

Można zdecydować się na jednodniowe albo wielorazowe. W przypadku tych drugich niezwykle ważna jest odpowiednia higiena soczewek i instrukcje dotyczącą dbania o soczewki oraz prawidłowe zakładanie i zdejmowanie. Przekaże je specjalista w wybranym salonie optycznym.

Wiodąca sieć salonów optycznych w Warszawie

Dobór okularów do kształtu twarzy i szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych w salonach optycznych w Warszawie

Pracownie Optyczne w Warszawie oferują wyjątkowo szeroki wybór opraw okularowych. Kształt opraw można dobrać nie tylko do własnego stylu, ale i kształtu i proporcji twarzy. Dzięki temu na pewno zakupi się okulary, które świetnie podkreślają urodę i są integralną częścią indywidualnego stylu.

W salonach optycznych można dopasować nie tylko okulary korekcyjne, ale i przeciwsłoneczne. Dostępne są modele renomowanych producentów z odpowiednią ochroną UV.

Artykuł sponsorowany

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content