Wracają potańcówki w Pawilonie Koncertowym przy Grochowskiej 272

Sinfonia Varsovia ponownie zaprasza na potańcówki w Pawilonie Koncertowym przy ul. Grochowskiej 272. Przerwa w cyklu spotkań tanecznych z muzyką na żywo była spowodowana pandemią. W sierpniu odbędą się cztery spotkania, których przewodnimi tematami będą: blues, muzyka bałkańska, salsa oraz muzyka warszawska. Wstęp na potańcówki jest darmowy i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Widownia Pawilonu Koncertowego zamieni się w taneczny parkiet w każdy piątek sierpnia:

5 sierpnia na wspólną zabawę zaprasza zespół bluesowy The Blue Drags (muzyka) wraz z Krystyną Ostrowską i Filipem Wąsiewskim ze studia Shake That Blues (taniec).

12 sierpnia będzie okazją do zabawy w bałkańskich rytmach. Tego dnia będzie na Państwa czekać bałkańska Bum Bum Orkestar (muzyka) z tancerzami zespołu tańca i pieśni bałkańskich Iglika.

19 sierpnia to okazja poznania salsy razem z Rey Ceballo & Tripulacion Cubana (muzyka) z duetem Alo Cubano Raydel & Natalia (taniec).

26 sierpnia to wspólna zabawa z kapelą Nicponie (muzyka) oraz z Grzegorzem i Igą Ajdackimi (taniec).

Każda potańcówka będzie trwać dwie godziny. Zabawa przy muzyce na żywo będzie poprzedzona prezentacją i nauką podstawowych kroków tanecznych, którą poprowadzą profesjonalni tancerze.

Start wszystkich potańcówek nastąpi o godz. 19:00.

Pierwsza edycja potańcówek na Grochowskiej miała miejsce w 2016 r. Poniżej prezentujemy zdjęcia z wcześniejszych edycji potańcówek. /om/

Fot. Serwis Sinfonia Varsovia

Źródło: Sinfonia Varsovia

 Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content