Wyprzedaż garażowa na Bazarze Różyckiego

Wyprzedaż garażowa na Bazarze Różyckiego

W niedzielę, 7 sierpnia 2022 roku na Bazarze Różyckiego przy ul. Targowej 54 na Pradze Północ odbędzie się pierwsza w tym miejscu wyprzedaż garażowa! Zgodnie z planem impreza rozpocząć ma się o godzinie 11.00, a zakończyć o godzinie 17.00. Sprzedającym udostępnione zostaną wolne pawilony. Wstęp dla sprzedających i kupujących jest darmowy!

Wszyscy, którzy pragną pojawić się na garażówce na praskim Różycu jako sprzedawcy muszą się wcześniej zapisać. Aby to zrobić, trzeba wypełnić Kartę Rejestracyjną (dostępną na stronie ZPTP) i przesłać ją na adres sekretariat.zptp@um.warszawa.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Zarządu Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy przy ul. Burdzińskiego 7 (czynne w dni powszednie od 8.00 do 15.00). Zapisy prowadzone są do piątku 5 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania miejsc.

Organizatorem pierwszej garażówki na praskim Bazarze Różyckiego jest Zarząd Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy.

Chcemy odczarować odnowioną część bazaru i pomóc jej zaistnieć w świadomości mieszkańców. Celem naszych garażówek jest integracja mieszkańców pragnących odsprzedać, wymienić lub oddać przedmioty np. zabawki, książki, ubrania oraz promocja Bazaru Różyckiego jako miejsca handlu. Impreza zaplanowana na Różycu wpisuje się doskonale w miejski program rewitalizacji Pragi. Takie miejsca z ich niepowtarzalnym klimatem a jednocześnie po gruntowej rewitalizacji przekonują, że Warszawa to miasto wspaniale łączące nowoczesność i tradycję – powiedział Maciej Wójtowicz Dyrektor Zarządu Praskich Terenów Publicznych w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

Najbliższa wyprzedaż garażowa nie będzie jedyną. Do października mają odbyć się jeszcze cztery takie imprezy. /jn/

Źródło i foto: Urząd m.st. Warszawyerror: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content